Setkání s duší

Hledáš odpovědi na otázky, které ti nedají spát?

Chceš se (ještě) více ukotvit v sobě a z tohoto místa tvořit svůj život?

Toužíš chvilku spočinout a nechat se pohýčkat?

Ať už je to jakkoliv, zvu tě na setkání se svou duší.

Nech se vést do svého vnitřního světa a nalaď se na svůj neomylný kompas, své vnitřní vedení, sama na sebe.

Věřím, že spojovat se s svou duší a naslouchat jí je v dnešní době skoro nutnost – abychom neztratili směr. Abychom se dosytili. Abychom se cítili spokojení.

Tato meditace je výjimečná v tom, že jsem ji nahrála v napojení na své srdce a je proto přímým přenosem ze srdce do srdce ♡

Navíc jsem k ní vytvořila tzv. energetický vektor, který aktivuje v informačním kvantovém poli (Akáši) následující záměr:

Prosím, aby všichni, kteří se ponoří do meditace Setkání s duší a je to v jejich nejvyšším záměru a v souladu s jejich duší, pocítili, že jsou něco mnohem víc, než si doteď mysleli – božské bytosti, které sem přišly tvořit svět podle sebe. Aby byli na této cestě vedeni svou duší a vždy v sobě dokázali rozpoznat její hlas. Aby se rozpustily jejich pochyby a oni stále cítili, jak nádherně září jejich drahokam duše. Ať jsou požehnání.

Meditace Setkání s duší patří k mým nejoblíbenějším a obyčejně ji můžeš získat jen jako součást balíčku Tvá esence divokosti. Ale protože je skutečně nádherná, rozhodla jsem se ji šířit dál do světa.

Ačkoliv se Setkání s duší tváří jako „obyčejná meditace“ jedná se o silnou energetickou aktivaci, která má potenciál změnit ti život.

To vše teď zdarma pro tebe jako dárek. Ať ti vykouzlí úsměv na tváři a udělá den ještě krásnější ♡