MISTROVSTVÍ MANIFESTACE

Získej svou osobní manifestační mapu, nauč se ji používat a přitáhni si do života vše, po čem toužíš.

Proměň své vnitřní sabotéry ve své nejvěrnější spojence a už nikdy se jimi nenech zastavit.

Tvoř svůj život v lehkosti a hravosti v souladu s jedinečným nastavením své duše.

Je ti to povědomé?

Máš své sny, touhy, přání a cíle a jdeš si za nimi.

Akorát ti někdy přijde, že se možná zbytečně dřeš. A vrtá ti hlavou, jestli by to nešlo ve větší lehkosti? Díváš se kolem sebe a máš pocit, že přece musí existovat jiná, lepší cesta.

Děláš vše možné, abys dosáhla toho, co si vytyčíš.

Jenže výsledky v realitě pořád nevidíš? A už z toho začínáš být frustrovaná? Zdá se ti, že uděláš jeden krok vpřed, ale pak další dva vzad? Jakoby ses stále plácala na místě?

Tak moc bys chtěla tvořit si svůj vysněný život.

Ale vůbec nevíš, jak začít, co pro to udělat a tak odkládáš akční kroky. A pak jsi sama na sebe naštvaná. Možná taky tak trochu závidíš ostatním, a říkáš si, jak to dělají, že tak frčí?

Možná ti jen chybí mapa…

…podle které by ses mohla řídit a díky které bys vždy poznala, jaké kroky jsou ty mílové, které tě rychle a v lehkosti přenesou k tvému cíli.

Co kdybych ti řekla, že …

…každá duše má svou jedinečnou manifestační mapu

Ta ukazuje, jak je daná duše nejlépe uzpůsobena manifestovat (tvořit) ve hmotě. Je to její jedinečný způsob, jak měnit energetickou vibraci z výchozího bodu A (tvé nynější okolnosti) do cílového bodu B (to, co si chceš do života přitáhnout).

…díky své manifestační mapě pochopíš, jaké akční kroky dělat

Manifestační mapa je souborem 7 škál se dvěma protiklady na obou stranách. Tyto škály slouží jako filtry, díky kterým pochopíš, které akce dělat, abys přešla manifestační most co nejrychleji a zhmotnila si tak ve svém životě to, co si přeješ.

…a když děláš to, co je v souladu s tvou duší, úspěch je zaručen

A čím víc budeš svou manifestační mapu používat, tím snazší pro tebe bude tvořit si svůj život podle sebe. Protože praxe dělá mistra. A proto manifestuj jako mistr – s lehkostí, bez zbytečné námahy a s úsměvem na rtech.

Pokud ti to dává smysl, mám pro tebe skvělou zprávu.

Mohu pro tebe tvou osobní manifestační mapu načíst.

A nejen to

Naučím tě ji používat.

Připravila jsem program

MISTROVSTVÍ MANIFESTACE

Ve kterém se naučíš tvořit si svůj svět v souladu s jedinečným nastavením své duše.

Už během programu, kdy se začalo vše skládat a já začala dělat krok po kroku v souladu s mou duší, se začalo vše dít a hýbat. Zůstala jsem s pusou dokořán , jak rychle můžu.

Mistrovství manifestace je program, který mi pomohl uvědomit si, kde a jaké jsou kvality mé duše. Kde na sebe tlačím a kam bych naopak měla zaměřit pozornost. Do té doby než jsem prošla programem, jsem si myslela, že umím manifestovat celkem slušně 😁 asi ano, ale šlo to tlakem 🙈 většinou jsem pak byla vyčerpaná a pořád jsem nedokázala pochopit, proč to neumím dlouhodobě udržet. Od Barušky jsem dostala všechny odpovědi a teď se nořím do své mapy hezky krok po kroku. Jak můžu říct, že to funguje? Jak si můžu být jistá, když mám mapu v ruce teprve pár dní?
Můžu, protože už během programu, kdy se začalo vše skládat a já začala dělat krok po kroku v souladu s mou duší, se začalo vše dít a hýbat. Zůstala jsem s pusou dokořán , jak rychle můžu 🙏🤍😘
Mám teď v rukách skvělý nástroj, který je součástí mě a věci se dějí směrem k mému záměru 🤍 Nejsem unavená a pod tlakem. Neskutečně mě baví nové zkoumání, pozorování a učení.
Barča je člověk, který Ti vše s láskou, klidem a moudrostí vysvětlí.
Baruško moc moc moc Ti děkuju 🤍🙏🥰

Vendula Melichárková

Terapeutka, Cesta – proud života

Do kurzu jsem šla proto, abych zjistila, jaké jsou vůbec principy manifestace a odnesla jsem si mnohem víc. Rozhodně velice praktický návod na to, jak úspěšně manifestovat.

Barči program Mistrovství manifestace doporučuji všem, koho toto téma teprve volá, ale i těm, kdo už s manifestací pracují delší dobu. Délka celého programu je cca na tři týdny a je hodně interaktivní. Na začátku dostanete manifestační mapu na míru, která na několika škálách ukazuje, jak nejsnáze právě vy můžete manifestovat svoje nápady a projekty ve hmotě tak, aby to s vámi bylo v souladu. Což je podle mě velice unikátní. Baru má vše do detailů vyladěné, v tématu se velice dobře vyzná a celý program je krásně poskládaný. Vyhovovala mi jeho délka, intenzita, obsah informací, individuální přístup – osobní manifestační mapa i dostatek prostoru na sdílení a dotazy. Do kurzu jsem šla proto, abych zjistila, jaké jsou vůbec principy manifestace a odnesla jsem si mnohem víc. Rozhodně velice praktický návod na to, jak úspěšně manifestovat. Za sebe opravdu s čistým svědomím doporučuji.

Eva Šperková

fyzioterapeutka a průvodkyně žen

Program obsahuje několik naprosto klíčovýchjedinečným ingrediencí, které jsem namíchala tak, abys z něj měla maximální užitek.

#1 ingredience

Tvá osobní manifestační mapa

Každá duše má svůj jedinečný způsob, jak tvoří ve hmotě. Když tento způsob znáš, je pro tebe mnohem snadnější rozhodnout se, jaké akce dělat, aby sis do života přitáhla nové okolnosti, které chceš. Ať už je to lepší práce, noví klienti, úžasný vztah či miliony na účtu :).

Součástí mapy je také analýza toho, nakolik jsou akce, které děláš teď, v souladu s tím, jak je to máš na úrovni duše. Takže dostaneš i zpětnou vazbu, jako moc jsi se svou manifestační mapou v souladu a kde je prostor pro zlepšení.

Manifestační mapu (podobně jako dary duše) umím načíst z tvých Akášických záznamů.

#2 Ingredience

Pochop svou manifestační mapu

videa + společná masterclass | 15. 6. 2023 | 17 – 19 | ONLINE

Manifestační mapa sama o sobě je nesmírně cenná. Co ji však dělá ještě cennější, je to, pokud ji do detailu pochopíme. Proto jsem připravila jak videa k jednotlivým částem manifestační mapy tak společnou masterclass. V té se podíváme svým manifestačním mapám na zoubek. Abys měla všechny informace, které ti mohu předat. A taky prostor pro všechny své otázky.

Záměrně volím formát skupinového setkání, abychom se mohly inspirovat od sebe navzájem. Třeba se někdo zeptá na něco, na co by tě ani nenapadlo se ptát, ale odpověď pro tebe bude naprosto zásadní.

#3 ingredience

Nauč se používat svou manifestační mapu

praktický workshop |21. 6. 2023 | 17 -19 | ONLINE

Vědění je moc, ale samo o sobě žádné výsledky nepřinese. Pro mě je důležité, aby mí klienti měli nejen skvělé nástroje, ale věděli také, co s nimi.

A tak se potkáme na praktickém workshopu, na kterém tě naučím, jak svou manifestační mapu používat. Od stanovení záměru až po konkrétní plán akčních kroků, které budou v souladu s tvou duší. Připravím pro tebe hravé listy, které tě tímto procesem krásně povedou.

A víš, co je na tom nejlepší? Že se to naučíš jednou a umět to budeš už napořád.

#4 ingredience

Nauč své ego pracovat s tebou a ne proti tobě

bonusová masterclass | 27. 6. 2023 | 17 – 19 | ONLINE

I sebelepší plán je k ničemu, pokud se podle něj neřídíme a nejdeme do akce. Možná se poznáváš: Uděláš si plán, jsi plná odhodlání. Jenže pak se začnou ozývat tvé strachy, pochybnosti, vnitřní kritici a sabotéři. Znám to z první ruky. Je to normální – to se nás naše ego snaží udržet v bezpečí. Hlavně neopouštět to, co známe, protože co kdyby nás náhodou sežral tygr?

Proto jsem do programu zařadila ještě bonusovou masterclass na které ti ukážu, jak s tímto odporem ega pracovat a jak si z něj udělat věrného spojence. Aby tě na tvé cestě k tvému vytouženému cíli nic nezastavilo.

#5 ingredience

Bezpečný prostor a moje podpora během programu

v uzavřené facebookové skupině | 12. 6. – 2. 7. 2023

V tomto programu ti chci dát skutečně veškerou péči. Proto pro tebe budu držet bezpečný prostor v uzavřené facebookové skupině. Tam se mě můžeš na cokoliv doptat. Podpořím tě na tvé cestě. Budu tam pro tebe.

A navíc ze zkušenosti vím, že je lepší mít na své cestě další parťáky. Skupina bude tak místem, kde můžeme být všechny během programu spolu, sdílet si své zkušenosti, úspěchy i záseky. Podporovat se navzájem.

#6 ingredience

Hravé listy s dalšími tipy a otázkami

k vytištění nebo vyplnění na počítači

Abych Tě ještě víc podpořila, vytvořila jsem pro tebe hravé listy, které jsou pozvánkou, jak si s tématy ještě více popracovat. Můžeš je využít jako pomocníka na své cestě.

Pomocí silných otázek tě povedu do tvého vnitřního světa, kde na tebe čekají všechny odpovědi, které hledáš.

Helena Mošnová

terapeutka, www.helenamosnova.cz

Líbilo se mi, že to bylo koncipované jako program a ne jen načtení té mé mapy, ale že jsme šly jako skupina a navzájem jsme si mapy sdělovaly.

Milá Baru, děkuju ti moc za velmi přínosný program. Načtení manifestační mapy mi otevřelo oči, vše sedělo. Plno věcí jsem podvědomě dělala „správně“ dle mapy, což mě potěšilo. Jak jsi načetla i pak aktuální stav, přišlo mi, jako když mě znáš, jednu škálu jsem měla úplně mimo mou přirozenou a to mi vysvětlilo, proč mi manifestace toho na čem pracuju drhne. Moc děkuju, bylo to s tebou zábavné, krásně jsi měla vše připravené a dostalo se mi vysvětlení, co mám tedy dělat, jak na to pohlížet. Líbilo se mi, že to bylo koncipované jako program a ne jen načtení té mé mapy, ale že jsme šly jako skupina a navzájem jsme si mapy sdělovaly. Určitě to byl pro mě smysluplně strávený čas. Všem kdo něco tvoří, někam se chtějí posunout, program Báry vřele doporučuju :-).

Dita Páclová

Praktické záležitosti:

Program v datech

V pondělí 12. 6. ti na e-mail pošlu tvou manifestační mapu a taky přístup k videím o jednotlivých škálách.

Ve čtvrtek 15. 6. od 17 do 19 se potkáme na masterclass Pochop svou manifestační mapu.

Ve středu 21. 6. od 17 do 19 bude praktický workshop Nauč se používat svou manifestační mapu.

Ve čtvrtek 27. 6. od 17 do 19 bude bonusová masterclass Nauč své ego pracovat s tebou a ne proti sobě.

Skupina bude otevřená 12. 6. – 2. 7.

Potkávat se budeme online na platformě Zoom.

ZÁZNAMY TI POŠLU VŽDY DO DRUHÉHO DNE a přístupy k ním budeš mít už napořád /tedy dokud bude fungovat internet a YouTube ;)/

Co potřebuju pro načtení

Pro načtení tvé osobní manifestační mapy tě potřebuji najít v informačním poli (Akáše) a proto od tebe v objednávce potřebuji vyplnit:

  • tvé jméno a příjmení
  • tvé jméno a příjmení při narození
  • datum narození
  • místo narození

Čtení je také vedeno záměrem. Proto prosím do kolonky záměr napiš, jaké nové okolnosti si chceš do života přitáhnout během následujících 6 měsíců. A nemusí to být dokonalé, v programu to vytuníme podle tvé mapy ;).

Program Mistrovství manifestace mi dalo do ruky další nástroj, doslova mapu, která mě s elegancí a lehkostí provede přes všechny transformační procesy.

Program Mistrovství manifestace mi dalo do ruky další nástroj, doslova mapu, která mě s elegancí a lehkostí provede přes všechny transformační procesy, aniž bych během nich došla k úhoně nebo z nich chtěla utéct a schovat se. Když vím, co mě pomáhá a podporuje a čím si naopak házím klacky pod nohy, tak je pro mě cokoli, co ke mě přichází, zábavná výzva, navíc ta, kterou si sama jako mistryně manifestace tvořím 😘 Takže doporučuju určitě všem 🙏

Kateřina Rain

transformační koučka, https://katerinarain.cz

Připravila jsem pro tebe dvě verze:

První /Standard/ – obsahuje vše, co jsem už popisovala nahoře.

Do druhé /Kombo/ jsem přibalila navíc načtení darů duše, protože krásně doplňuje manifestační mapu.

Do programu teď není možné vstoupit

Verze Standard

Tvá unikátní Manifestační mapa v hodnotě 7000 Kč

Masterclass Pochop svou manifestační mapu v hodnotě 2000 Kč

Praktický workshop Nauč se používat svou manifestační mapu v hodnotě 2000 Kč

Bonusová masterclass Nauč své ego pracovat s tebou a ne proti tobě v hodnotě 2000 Kč

Má podpora v uzavřené facebookové skupině po dobu konání programu v hodnotě 2000 Kč

Hravé listy v hodnotě 1000 Kč

Bonus – záznam přednášky 3+1 naprosto klíčové ingredience úspěšné manifestace v hodnotě 2000 Kč

Celková hodnota všech částí:

18000

Cena programu:

7990 Kč

Zbývající počet míst: 13

Cenu je možné zaplatit ve dvou po sobě jdoucích splátkách (2x 4000 Kč).

Verze Kombo

Tvá unikátní Manifestační mapa v hodnotě 7000 Kč

Masterclass Pochop svou manifestační mapu v hodnotě 2000 Kč

Praktický workshop Nauč se používat svou manifestační mapu v hodnotě 2000 Kč

Bonusová masterclass Nauč své ego pracovat s tebou a ne proti tobě v hodnotě 2000 Kč

Má podpora v uzavřené facebookové skupině po dobu konání programu v hodnotě 2000 Kč

Hravé listy v hodnotě 1000 Kč

Bonus – záznam přednášky 3+1 naprosto klíčové ingredience úspěšné manifestace v hodnotě 2000 Kč

Balíček Tvá esence divokosti /dary a původ duše/ v hodnotě 5999 Kč

Celková hodnota všech částí:

23999

Cena programu:

13990

Zbývající počet míst: 3

Cenu je možné zaplatit ve dvou po sobě jdoucích splátkách (2x 7000 Kč). Načtení darů duše dodám až po uhrazení celé částky.

Do programu teď není možné vstoupit

„Program Mistrovství manifestace jsem si moc užila. Bára má program hezky zpracovaný. Nečekejte žádné „ezo“, ale vše logicky uchopitelné a využitelné do praxe. Na mě manifestační mapa krásně seděla, teď už vím, jak ji využívat při manifestaci. Určitě se k ní budu vracet.“

Monika Veselá, mentorka podnikatelek, www.podnikatzensky.cz

Doporučuji to všem ženám, které chtějí pochopit, jak Manifestace opravdu funguje a kouknout se za oponu. Baru umí krásně všechny souvislosti vysvětlit a díky jejímu vhledu na spoustu věcí poukázat. Pochopila jsem, jak některé věci uchopit a podívat se na ně z jiného úhlu pohledu. Baru žije své poslání a je to z ní cítit.

Tereza freund, www.goodmood24.com

Mistrovství manifestace pro tebe připravila

Bára Lapčíková

▽ Jsem průvodkyně žen a také „čtečka“ informací z Akášického informačního pole. Manifestaci a vědomé tvorbě svého života se věnuju už mnoho let. A nese to ovoce.

Vytvořila jsem si pro sebe práci, která je v souladu s mou duší a kterou miluju, protože ji vnímám jakou podstatnou součást mého poslání. Žiju s milovaným mužem a našimi třemi malými syny na nádherném místě, kde společně tvoříme svůj malý kousek ráje. Jsem spokojená a velmi velmi vděčná.

▽ Moc dobře ale vím, že toto všechno se nestalo přes noc. A také to není jen procházka růžovým sadem, i když to tak z prvního odstavce může vypadat.

Je to cesta, která vede přes stíny, vlastní limity a obavy, a která vlastně nikdy nekončí a proto je sama o sobě cílem. Na spoustu věcí, jsem si přicházela sama, za pochodu a stále se učím. Nejen od své duše a jejího vedení, ale i od českých a zahraničních lektorů a lektorek (namátkou Lenka Lutonská, Lucie Harnošová, Eliška Vaea, Andrea Hess či Marisa Peer).

Máš otázku? Napiš mi na baru@mesicnistezka.cz :).

Naučila jsem se ještě lépe vnímat co je a co není v souladu se mnou, mým záměrem, cestou a cílem. Nejen v myšlenkách, ale právě i v konkrétních krocích, činnostech, aktivitách.

Setkání se s Dary naší vlastní duše pro mě bylo a je setkání a setkávání se sama se sebou. A nejen na úrovni duše. I na úrovní porozumění sama sobě, svým originálním potřebám a originálním způsobům, jak je dobře naplňovat. A Mistrovství manifestace, z pohledu duše, s Manifestační mapou, tou mou osobní, je pro mě porozuměním. Nejen to, že to nějak cítím, pozoruju, že si něčeho všímám, ale i to pochopení, uchopení a porozumění tomu proč to tak je. Mistrovství manifestace mi přineslo integraci duše, mysli a také praxi – od každodenních maličkostí až po větší a velké projekty. Naučila jsem se ještě lépe vnímat co je a co není v souladu se mnou, mým záměrem, cestou a cílem. Nejen v myšlenkách, ale právě i v konkrétních krocích, činnostech, aktivitách. A dokážu to vše daleko dříve rozpoznat a dobře sama sebe navigovat. A je to pocit, který přeji zažívat všem, které si téma programu přivolá ❤️

Libuše Bučková

Baví mě poznávat sama sebe více do hloubky, kdo jsem, co mi funguje a co nefunguje, kde ztrácím a kde naopak získávám energii. To mi pomáhá i v tom, že se dokážu lépe nacítit do druhých, což má práce vyžaduje. Když rozumím sobě, dokáži pochopit i ostatní. Proto jsem vstoupila do tohoto programu, abych se posunula ve svém životě a podnikání. Bára mi toto všechno předala jasně a srozumitelně a já po malých krůčcích vše integruji do svého života. Děkuji Julie“

Julie dvořáková

„Program Mistrovství manifestace doporučuji všem ženám, které se chtějí o něco víc poznat a zjistit, jak manifestovat efektivněji a proč nefungují některé všeobecné rady. Díky manifestační mapě lze snadno zjistit, co funguje víc a co třeba vůbec. Velmi se mi líbilo a překvapilo pojetí bonusu o egu z hlediska neřestí – takto jsem se na to ještě nikdy nedívala, velmi zábavné a přínosné. Hravé listy pomůžou informace lépe vstřebat a použít. Děkuji, těším se na příště :)“

Kateřina hais