balíček

NAČTENÍ ENERGIÍ
V DOMOVĚ A JEHO ENERGETICKÁ OČISTA

Víš, jaké energie ovlivňují Tvůj domov?

Víš, že?

⫸ Stejně tak, jako lidé i domy a byty mají svou historii. Za tu dobu se v nich na energetické úrovni nastřádalo spoustu zátěže.

⫸ Tyto těžké energie ovlivňují, jak se v daném domě či bytě cítíme. Zda se v něm můžeme uvolnit, odpočinout si. Zda se v něm vůbec cítíme dobře.

⫸ Energetická zátěž se může projevovat i tím, že máme v domě málo energie, nebo se neustále hádáme. Mohou se nám podezřele často rozbíjet věci anebo může docházet k nehodám.

⫸ Náš domov a to, jak se v něm cítíme, mohou ovlivňovat i myšlenky a záměry ostatních lidí. A pokud nejsou zrovna pozitivní, tak se to projeví samozřejmě negativně.

Taky to tak cítíš?

Chceš pochopit jaké typy energií ovlivňují Tvůj domov a jak se to může projevovat?

Chceš svůj domov očistit od hloubkové energetické zátěže?

C

Tato služba je pro Tebe pokud:

… se ve svém domově necítíš úplně dobře

prostě máš pocit, že je něco ve vzduchu, cítíš se doma divně. Nedokážeš se v něm úplně uvolnit.

… bydlíš ve starším domě či bytě a chceš ho energeticky očistit,

ale běžná energetická očista nestačí, a tak chceš jít víc do hloubky.

… přestěhovala jsi se a chceš svůj nový dům či byt uklidit

na všech úrovních, nejen vyklidit a vymalovat, ale i vyprovodit všechny energie, které tam už nemají co dělat.

… vnímáš ve svém domově něco, co by tam být nemělo

možná to neumíš úplně pojmenovat anebo víš moc dobře, co to je. Akorát si nevíš rady, co s tím.

Poznáváš se?

Balíček NAČTENÍ DOMOVA obsahuje:

Načtení nemovitosti

Načtu, jaké typy energií a jiných entit ovlivňují Tvůj domov. Co všechno konkrétně načítám a jak se to může projevovat se dočteš níž.

Energetické čištění

Po načtení energií v domově, vše, co tam být nemá vyčistím. A protože pracuji na energetické úrovni, vše se děje na dálku.

Konzultace

V délce 30 minut, kdy ti vysvětlím, co může daná energie způsobovat. Můžeš se mě na cokoliv zeptat a klidně probereme i možnosti, jaké další kroky podniknout, aby se energetické čištění ukotvilo ve hmotě.

Co všechno načítám a čistím

a jak se to může projevovat

Portály

Portály jsou jako otevřené okno, kterým k nám domů různé energie mohou chodit, jak je jim milo. Často jsou v místech, kterým se sami vyhýbáme.

Negativní myšlenkové formy

To, co si o nemovitosti myslí ostatní, ovlivňuje, jak se nám v ní žije. Pokud to není nic pěkného, vliv je rozhodně negativní.

Brány

Brány jsou jako energetická dálnice, kterými k nám proudí energie, které nikdo nezval. Může se nám špatně spát, soustředit, můžeme být bez energie nebo naopak podráždění bez zjevné příčiny.

Duše, které uvízly na Zemi

Někdy se v nemovitosti vyskytují duše, které po smrti nepřešly na druhou stranu. Neznamená to hned, že máme doma poltergeista, ale rozhodně nás jejich přítomnost ovlivňuje. Cítíme se nesví. Takové duše také generují všemožné nepříjemné emoce, jako pocity zaseknutí, vzteku, smutku, frustrace, úzkosti, či zmatení.

Typ země, na které nemovitost stojí

Země, na které naše nemovitost stojí, může mít energeticky přidělen určitý úkol. Mohla třeba dříve sloužit jako pohřebiště, mohla se na ní udát nějaká bitva či potyčka. Anebo mohla být zasvěcena k rituální činnosti. V každém případě není země energeticky zaúkolovaná k tomu, aby se na ní bydlelo.

Kopí hněvu

Kopí hněvu vzniká, když někdo dlouhodobě svůj hněv vysílá směrem k naší nemovitosti. Můžeme se cítit pod tlakem a jakoby na nás někdo stále mířil bouchačkou.

Chci si nechat načíst a vyčistit svůj domov

Co k načtení potřebuješ?

Potřebuji adresu nemovitosti, kterou chceš načíst, abych ji našla v Akáši (alias Vesmírném Googlu).

Jak to celé probíhá?

Vyplň objednávku, po jejím uhrazení Ti přijde e-mail s možností zarezervovat si konzultaci. Vybereš si termín. Já mezitím vše načtu a vyčistím, co bude třeba. Na konzultaci Ti řeknu, co jsem našla a jak se to může (mohlo) projevovat. Můžeš se mě také na cokoliv zeptat a klidně můžeme probrat i další možnosti fyzické očisty prostoru (tak aby se energetická očista ukotvila ve hmotě).

Můžeš načíst všechny nemovitosti?

Můžu, ale jen pokud si čtení objedná člověk, který danou nemovitost buď vlastní nebo v ní platí nájem. Nemůžu načítat sousedčin byt nebo dům rodičů.

Jak vypadá samotné načtení?

Nejprve se naladím na sebe a pak na Akášu a požádám přístup ke konkrétní nemovitosti podle údajů zmíněných výše. Poté kladu seznam otázek a odpovědi si ověřuji kyvadlem. Často mi odpověď do hlavy „skočí“ už dřív, ale jistota je kulomet ;). Těžko se to popisuje a z venku to vypadá slovy mého muže „že si jen tak hraju s kyvadýlkem“. Informace, které načtu, jsou ovšem nesmírně cenné.

Kde ses to naučila?

Toto je součást základního kurzu Soul Realigment®, za kterým stojí Andrrea Hess. U Andrrei jsem absolvovala všechny tři úrovně (Soul Realigment® level 1-3) i  Soul Realigment® for business.