Na této stránce najdeš všechny nejbližší akce, které pořádám. A to jak online, tak naživo. Moc se těším, pokud si Tě některá z nich zavolá.

Manifestace z pohledu duše

/aktivační masterclass/

22. 2. 2023 17 – 19 | ONLINE

Přijď na aktivační masterclass Manifestace z pohledu duše, kde Ti vysvětlím, co to proces manifestace ve skutečnosti je a co se při něm děje z energetického hlediska.

Vyvrátím i nejčastější mýty, které kolem manifestace kolují. Ukážu Ti jaké nejčastější chyby lidé dělají a proto se jim nedaří přitáhnout si do života to, po čem touží, ať už to jsou peníze, práce, či vztahy.

Provedu Tě i silnou aktivací ve tvém energetickém poli, která Tě podpoří, abys zvládla manifestovat levou zadní. A taky Tě naučím, jak zjistit, jaké konkrétní kroky máš dělat právě Ty, aby sis zhmotnila své sny.

Posvátná pauza na živé akce

porod → šestinedělí

Do jara 2023

V srpnu se nám narodil třetí syn a proto jsou pro mě živé akce hůře proveditelné. Věřím ovšem, že na jaro už mě ten náš bobánek pustí i svolat kruh.

V současné době nabízím načítání informací z kvantového informačního pole (Akáši) a online konzultace. Více ↠ tady ↞.

těhotenství, posvátná pauza

Bezpečný prostor pro ženy tvořím také na Facebooku. Mrkni ke mně do skupinky, kam dávám živá vysílání na různá ženská témata, tipy na písničky a jak s nimi pracovat či sebeláskovou inspiraci. A přednostně také všechny pozvánky na akce, které pořádám.