ZMĚŇ svůj život za méně než 20 minut denně

díky kompletnímu tréninku 6 fázové meditace

A to i přesto, že:

Přelomová 6 fázová meditace pro tvůj úspěšný a spokojený život

Možná jsi zkoušela meditovat, ale prostě neumíš vypnout hlavu a soustředit se jen na dech. Anebo to umíš a přináší ti to krásné stavy plné klidumíru. To je úžasné a mám velkou radost, že to tak máš, protože to má spoustu benefitů.

Chci ti ale představit trochu jiný druh meditace – meditaci, ve které tě naučím aktivně ohýbat realitu. Spíš než meditace to je transcendentální praxe, ve které plně využíváš benefity změněného stavu vědomí.

Naučíš se v ní:

  • Procítit láskusoucit a rozšířit je do celého světa, díky tomu budeš laskavějšíshovívavější sama k sobě i k ostatním.
  • Navodit si pocit vděčnosti, což je palivo úspěšné manifestace. A taky recept na šťastný život. Podle jedné studie se lidé, kteří prociťují vděčnost, cítí o 21% víc šťastnější.
  • Odpustit ostatním i sobě, abys mohla roztáhnout křídlaletět. Odpouštíme totiž pro sebe ne pro druhé, protože když odpustíme, vezmeme si zpět svou sílu.
  • Využít kreativní vizualizaciohnutí reality, aby ses rychleji dostala ke svým cílům.
  • Vkládat si záměry do svého dneprogramovat si ho tak, aby proběhl podle tvých představ.
  • Propojit se s tím, co nás přesahuje, a získat další požehnání na své cestě. Budeš se tak cítit podporovaná na každém kroku.

Navíc ode mě nedostaneš „jen“ vedenou meditaci, ale i další informace k jednotlivým částem a moje vlastní zkušenostitipy, které jsem nasbírala za tu dobu, kdy tuto meditaci denně využívám. Takže celý KOMPLETNÍ TRÉNINK 6 FÁZOVÉ MEDITACE.

Za sebe můžu říct, že samotná 6 fázová meditace mi přináší pocit spokojenosti, vděčnostivědomí toho, že jdu správnou cestou. Cítím se podporovaná na každém kroku. Mám jasno, jaké jsou mé vizecílesvět se skládá tak, abych je tu zhmotnila.

A víš, co? Nemusíš hodiny lámat nohy v lotosovém květu, abys pocítila její benefity. Bude Ti stačit jen 20 minut denně.

6 fázovou meditaci mě naučil Vishen Lakhiani, zakladatel Mindvalley, což je největší seberozvojová platforma na světě (na které se mimo jiné velmi intenzivně vzdělávám). A já jakožto Mindvalley certified life coach mohu tuto naprosto převratnou meditaci předávat dál.

A já to mileráda udělám, protože je fakt skvělá. A navíc jsem ještě ji ještě v češtině neviděla.

Saša Procházková

lektorka jógy a virtuální asistentka a moje úžasná klientka

Na každou fázi je jen trocha času a to je perfektní, protože nemám čas zapojovat příliš mozek.“

„Vedení od Baru je úžasné, není třeba mít žádné zkušenosti s meditací.“

Celou meditaci ještě vytunila o vytvoření tzv. energetického vektoru v Akášickém poli. Můžeš si to představit, jako vložený záměr, který se aktivuje při poslechu meditace. A pokud ode mě už nějaké vizualizace či meditace máš, tak to určitě znáš.

K šestifázovce jsem vytvořila následující vektor, který se spustí vždy při poslechu meditace:

Prosím, aby všichni, kteří se ponoří do 6 fázové meditace a je to v jejich nejvyšším záměru a v souladu s jejich duší dokázali v lehkosti procítit lásku sami k sobě i k celému světu celý svět jim tuto lásku odrážel.

Aby dokázali plně prožít vděčnost za malé i velké věci a tuto vděčnost zažívali na denní bázi.

Aby dokázali odpustit, těm, kteří jim ublížili i sami sobě, a aby v těžkých chvílích, které zažili, uviděli dary a to, jak na nich vyrostlizesílili.

Aby si dokázali představit svůj nejplnější život, a podniknout kroky k tomu, aby si jej vytvořili.

Aby si vědomě dokázali vkládat záměry do svého dne a tím se učili dívat se na svět pozitivněji, všímat si příležitostísynchronicit.

Aby se cítili podporovaní na každém kroku. Aby byli požehnaní.

To vše v nejvyšší lásce a pravdě. Ať jsou všechny bytosti šťastny. A tak se staň. Děkuji, děkuji, děkuji.

„Doporučuji všem, kteří chtějí laskavou formou vnést do svého života změnu.“

„Vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší.“

Martina Svozilová

výtvarnice, henna malířka, tvůrkyně OŽIVENÉ TRADICE a moje úžasná klientka

Adriana Hyklová

moje úžasná klientka

„Prošla jsem si spoustou meditací, ale tahle je úplně jiná. Je to taková “akční” meditace.“

„Meditace, kterou se nejen uvolním, ale můžu si i manifestovat svůj úžasný život.“

„Baru, a kolik to stojí?“

Podobně jako u jiných svých služeb se mi velmi těžko vyčísluje skutečná hodnota v penězích. Protože některé věci jsou prostě k nezaplacení.

Třeba ta životní spokojenost, která přijde, když budeš šestifázovku meditovat pravidelně. Nebo větší trpělivost s dětmi a partnerem.

Laskavost k sobě i ostatním. To, že mnohem méně najíždíš na emoce ostatních, a více pozoruješ bez hodnocení. Takže se doma méně hádáte a panuje všeobecná pohoda.

Odpuštění a s ním spojená úleva. Třeba se ti ozve člověk, se kterým jsi nemluvila několik měsíců a jste spolu schopni normálně komunikovat /tohle se skutečně stalo několika mým klientkám i mě samotné/.

Vděčnost a zázraky, které nám její energie přináší.

Každodenní ladění se na vizezáměry, které označují směr tvé cesty.

Vědomí toho, že Vesmír je tvůj spojenec a že jsi na každém kroku podporovaná. A mohla bych pokračovat dál a dál…

Cena, která mi tam za toto všechno přišla, je 6997 Kč. Za tolik ale tento kompletní trénink nikdy prodávat nebudu.

Je pro mě totiž důležité, aby hodnota mých služeb a produktů byla vždy vyšší, než jaká je tvá investice do nich. Kompletní trénink 6 fázové meditace v hodnotě 6997 Kč tak získáš jen za 2997 . /A navíc ti k ní přihodím i skvělé bonusy, čti dál 🙂/

Přidej se TEĎ jen za 2997 Kč a získej

↠ KOMPLETNÍ TRÉNINK 6 FÁZOVÉ MEDITACE ↞

Kdybys s něčím ohledně nákupu potřebovala pomoci nebo poradit, napiš mi na baru@mesicnistezka.cz

Markéta Nováková

průvodkyně těhotenstvím, autorka projektu DIVOKO HLUBOKO a moje úžasná klientka

„Šestifázovku jsem si totálně zamilovala! Skoro dvacet minut ve vysokých vibracích.

„Podpořeno Baruščiným měkkým klidným hlasem, který tě pohladí. To prostě chceš!“

A to není všechno, k tréninku ti přibalím 3 parádní BONUSY, díky kterým jednoduše zařadíš šestifázovku do svého života:

BONUS #1: Jak si udělat čas na to důležité, i když máš pocit, že nic nestíháš

/v hodnotě 1997,-/

Možná si říkáš, ty jo Baru, jak na to ale najdu čas? Věř mi, že ti rozumím. Mám tři malé děti, 1,5 hektarovou zahradu, vlastní projekt a velmi zvídavou mysl, která se chce stále něco učit. Trochu vražedná kombinace 😀

Ale naučila jsem se udělat si z času spojence a ne výmluvu. A taky jsem objevila několik triků, jak si v nabitém dni udělat víc času pro sebe a využít ho na maximum.

A tohle vše tě naučím v krátkém intenzivním kurzu, který dostaneš hned po zaplacení objednávky.

BONUS #2: Jak si ze svých vnitřních sabotérů udělat své nejvěrnější spojence

/v hodnotě 1997,-/

Víš, kdo je tvou největší překážkou na cestě k úspěchu? Tvoje hlava.

Je to naše ego – malé já, které nás tak miluje, že se nás za každou cenu snaží udržet v bezpečí. A zůstat v bezpečí se vylučuje s jakoukoliv transformační praxí. Protože je jasné, že když chceme změnu (a mě je jasné, že pokud čteš tuto stránku, tak jsi na změnu připavena), naše ego se ozve a bude se snažit nás zastavit.

Žádná transformace se neobejde bez resistence. A spoustu lidí se změny zalekne a vrátí se zase do své bezpečné komfortní zóny (popřípadě ji ani neopustí). Prostě smrádek, ale teplíčko.

Ale ty ne, protože budeš připravená a budeš vědět, jak rezistenci ega rozpoznat a jak si vytvořit neprůstřelnou motivaci, aby tě tvé ego podporovalo namísto toho, aby ti házelo klacky pod nohy.

BONUS #3: Jak si vytvořit návyk, u kterého skutečně vydržíš

Největší benefity šestifázovky pocítíš, když ji budeš meditovat pravidelně. A protože vím, jak je někdy těžké vytvořit si návyk a vydržet u něj, dostaneš ode mě návod, jak na to.

V balíčku najdeš video z programu Najdi svou medicínu, ve kterém se dozvíš, jak vznikají návyky a jak tento proces využít, abys Šestifázovku jednoduše zařadila do svého dne.

Celým procesem tvorby nového návyku tě provedu ve vyňunaných hravých listech.

/A taky dostaneš možnost nahlédnout do Medicíny, což je super příležitost, pokud zvažuješ do tohoto programu někdy vstoupit/

BONUSOVÝ BONUS: Slevový kód na budoucí běhy programu Najdi svou medicínu

/v hodnotě 2997,-/

6 fázová meditace je podstatnou částí programu Najdi svou medicínu. Pokud se někdy v budoucnu rozhodneš do tohoto programu přidat, můžeš si cenu za tento trénink odečíst z objednávky. Stačí při objednávce zadat kód, který najdeš v e-mailu, který ti přijde po zaplacení tréninku 6 fázové meditace.

Tak si to shrňme. V kompletním tréninku 6 fázové meditace dostaneš:

Přípravná videa o tom, co to je meditace, co dělat, když při ní usínáš a další tipy a triky, abys byla dokonale připravená

🪷

Videa, kde vysvětluji každou fázi, jejich benefity a navrch přidávám moje další tajné fígle

🪷

Nahrávku 6 fázové meditace s úžasnou podkresovou hudbou na míru a s vloženým záměrem

🪷

Nahrávka podkresové hudby, aby sis mohla meditací procházet i bez mého vedení

🪷

A pak taky 3 skvělé bonusy, díky kterým si z šestifázovky vytvoříš pravidelnou praxi a skutečně změní svůj život za méně než 20 minut denně:

🪷

BONUS #1: Kurzík Jak si udělat čas na to důležité, i když máš pocit, že nic nestíháš, který ti nezabere téměř žádný čas, ale spoustu ti ho přidá (hodnota 1997 Kč)

🪷

BONUS #2: Masterclass Jak na odpor ega, ve které se naučíš, jak si ze svých vnitřních sabotérů udělat své nejvěrnější spojence (hodnota 1997 Kč)

🪷

BONUS #3: Video a hravé listy z programu Najdi svou medicínu Jak si vytvořit návyk, u kterého skutečně vydržíš /Což je taky super, pokud chceš do programu nahlédnout ;)/

🪷

BONUSOVÝ BONUS: Navíc si tuto investici můžeš odečíst z ceny programu Najdi svou medicínu, pokud se někdy rozhodneš do něj vstoupit. /Takže pokud nad Medicínou uvažuješ, tímto si ji vlastně z části předplatíš 🙂/

„Meditace mi pomohla ustát velmi těžké osobní chvíle.

„Dvacet minut denně, které dokážou zázraky.“

Vendy Melichárková

terapeutka, průvodkyně, CESTA- PROUD ŽIVOTA a moje báječná klientka

Máš otázky? Já mám odpovědi 🙂

Kdy trénink začíná a kdy končí?

Hned po zaplacení Ti přijde e-mail s prvními přípravnými videi. A ještě jeden s kurzem Jak si udělat čas, na to důležité, i když máš pocit, že nic nestíháš v hodnotě 1997 Kč, který ode mě dostaneš jako dárek.

Jak dlouho budu mít do tréninku přístup?

Přístup ti garantuji po dobu 2 let, ale reálně to bude déle – nebudu materiály aktivně stahovat z internetu a Youtube. Meditaci si můžeš stáhnout k sobě do telefonu nebo počítače.

Neumím meditovat a u meditace usínám

Usínání u meditace je normální, protože mozkové vlny přechází ze stavu beta (= bdělý stav) do stavu alfa (= relaxace) a poté i theta (= hluboká relaxace). Já taky občas usnu. Zvlášť když jsem unavená.

Usínání u meditace se dá ošetřit dobou, kterou si pro meditaci zvolíme a také polohou, kterou zaujmeme. Mluvím o tom v tréninku.

A taky, jako vše, to je o cviku. Pamatuju si své začátky, kdy jsem potřebovala špunty v uších a naprostý klid, jinak mě vše při meditaci rušilo. A teď jsem schopná meditovat za chůze, v autobuse i doma ve stejné místnosti s mužem a malými dětmi.

Nevidím v meditaci přínos, zkoušela jsem to, ale nic mi to nedává.

Jsou různé druhy meditací. Často lidé zkouší pasivní meditaci – třeba soustředit se na svůj dech, vnímat své tělo, nebo naopak přítomný okamžik. Uklidnit svou mysl. A nejlépe na nic nemyslet.

Šestifázovka je trochu jiná meditace a výše zmíněné dělat nebudeme. (Nic proti pasivní meditaci, má úžasné benefity a já sama ji často využívám 🙂) 6 fázová meditace je meditací aktivní. Naučím tě jak využít změněné stavy vědomí, abys dokázala ohnout realitu.

A určitě nebudeme hodiny sedět nehnutě a lámat si nohy v lotosovém sedu ;).

Neumím při meditaci vypnout hlavu, stále se mi v ní honí nějaké myšlenky.

Během šestifázové meditace nebudeme nutit mysl, aby přestala dělat to, co je jí vlastní – myslet. Jak píšu v odpovědi nahoře, šestifázovka není meditace pasivní, kdy snažíme mysl „vypnout“, ale naopak aktivní, kdy mysl naopak do procesu zapojíme.

A nemůžu si prostě koupit Vishenovu knížku (nebo si ji půjčit v knihovně)?

No jasně že můžeš 🙂 Nemám na meditaci patent (jestli ho někdo má, tak Vishen, ale i on vychází z různých tradic a nejnovějších výzkumů).

Co v knize ovšem na rozdíl od Kompletního tréninku 6 fázové meditace nenajdeš je: