Chceš vědět, jaká je tvá

ESENCE DIVOKOSTI?

Víš, jaké dary nese Tvá duše, a odkud pochází?

Co kdybych ti řekla, že

⫸ každá duše nese rozdílné kvality, které sem přišla manifestovat

⫸ že pokud tyto kvality známe, víme, jak se v životě rozhodovat, aby to bylo s námi v souladu na všech úrovních (těla, mysli, i duše)

⫸ a čím víc jsme v souladu s tím, čím je naše duše, tím spokojenější život budeme žít

⫸ protože čím víc jsme v souladu, tím větší hojnost si do života přitáhneme

Dává Ti to smysl?

Chceš vědět, jaké kvality nese právě ta Tvoje duše?

K čemu Ti je dobré znát své dary duše?

Pochopíš, jaké kvality Tvá duše nese

a jak se tyto kvality projevují v pozitivní, negativní a nefunkční rovině.

Budeš vědět, která rozhodnutí jsou pro Tebe ta pravá

a jak se vyhnout spirále negativních akcí, která vede k nefunkční poloze daru.

Dostaneš návod, jak se dostat do souladu se svou duší

tak, abys mohla manifestovat to, pro co jsi sem přišla.

Spousta věcí z Tvého života Ti zapadne

a pochopíš, proč občas jednáš určitým způsobem. A jak třeba jednat jinak, abys životem plynula s větší lehkostí.

Pokud cítíš, že přesně toto potřebuješ, ráda Ti Tvé dary duše načtu.

Balíček TVÁ ESENCE DIVOKOSTI obsahuje:

Načtení darů duše

Tvůj hlavní dar (či dary pokud máš dva hlavní) spolu s druhým a třetím darem, ukazují, jaké kvality a výzvy Tvá duše nese.

A pokud víš, kdo jsi na úrovni duše, je pro Tebe snadné rozhodnout se pro takové akce, které jsou s Tebou v souladu.

A čím víc jsi v souladu se svou duší, tím lehčeji životem plyneš.

Načtení původu duše

To, kde se duše poprvé inkarnuje, dokresluje celkový obraz toho, jaká je.

Poprvé se totiž inkarnujeme tam, kde to vibračně odpovídá tomu, čím jsme na úrovni duše.

Konzultace

V délce 1,5 h online přes aplikaci Zoom, na které Ti vše vysvětlím. Často mi i během konzultace „chodí“ další informace, až se někdy sama divím ♡.

Konzultaci Ti nahraju a pak pošlu, aby ses k ní mohla kdykoliv vrátit.

Hravé listy a shrnutí

Hravé listy jsou pozváním k dalšímu zkoumání Tvých darů a výzev. Obsahují otázky k zamyšlení a techniky, jak se na své dary ještě lépe naladit.

K balíčku dostaneš také shrnutí jednotlivých darů, jaké jsou jejich podoby (pozitivní, negativní a nefunkční), jak vypadá spirála negativních akcí, která vede k nefunkční poloze daru, a jak ji přerušit.

A navíc jsem k němu přibalila dva úžasné BONUSY:

Aktivace darů duše

Záleží mi na tom, abys své dary skutečně používala, protože jen o nich vědět je něco naprosto jiného než je žít.

Proto jsem připravila aktivaci darů. Pomocí nahrávky se ponoříš do svého vnitřního světa a aktivuješ své dary. Jedná se o niternou vnitřní práci na energetické úrovni.

Meditace setkání s duší

„Všechny odpovědi máme v sobě.“ To je něco, čemu bezmezně věřím, a k čemu vedu své klientky. Naše duše je náš nejlepší rádce.

V meditaci se naladíš na tu svou a získáš odpovědi na své otázky.

„Absolvovala som už nespočetné množstvo rôznych osobnostných výkladov a analýz, ale žiaden nesedel tak presne ako Dary Duše.

Načítanie Darov Duše od Baru je úplná bomba! Absolvovala som už nespočetné množstvo rôznych osobnostných výkladov a analýz, ale žiaden nesedel tak presne ako Dary Duše. Vďaka načítaniu darov mojej duše som mnohé pochopila, veľa vecí zapadlo na svoje miesto, a aj som pocítila veľkú úľavu. Pretože to, ako fungujem, je správne, je to v súlade so mnou a s mojím vyšším ja.

Okrem samotného výkladu som dostala aj konkrétne odporúčania, ako s darmi pracovať, na čo si dávať pozor a ako žiť s nimi v súlade, a ako bonus aj „hravé listy“ – cvičenia na ešte hlbšie ponorenie sa do seba. A všetko to spolu dáva obrovský zmysel. Myslím si, že každý by mal poznať svoje Dary Duše.

„Nemusím si pripadať že som “moc” alebo “divná” ale práve naopak, využiť to, vidieť to ako DAR, ktorý môžem zužitkovať svojim jedinečným spôsobom.

Poznať svoj dar ➡️ Řád / Harmonie ⬅️ je pre mňa skvelé v tom, že už viem prečo nastavovanie řádu, organizovanie, efektivita, ale i krása sú témy, v ktorých mi je moc dobre, kde si nemusím pripadať že som “moc” alebo “divná” ale práve naopak, využiť to, vidieť to ako DAR, ktorý môžem zužitkovať svojim jedinečným spôsobom. Vidím teraz i viac miest, kde by som mohla môj DAR využiť.
A taktiež cítim, že keď sa budem pohybovať v poli tohto daru, tak ma to tam bude baviť 🙂 a budem tam i najväčším prínosom.

„Konečně mi docvaklo a dospojovalo se mi, kdo jsem. Jsem totiž dlouhodobě v procesu hledání svého poslání a tenhle kousek skládačky mi tam prostě chyběl.

Neskutečně moc děkuji Baru za načtení darů duše. Byla první člověk, který mi o tom něco více řekl, uvedl mě do toho a navíc tak srozumitelně, jasně a celistvě, že moje vděčnost nezná mezí. Konečně mi docvaklodospojovalo se mi, kdo jsem. Jsem totiž dlouhodobě v procesu hledání svého poslání a tenhle kousek skládačky mi tam prostě chyběl.

Dokonce mě to oslovilo natolik, že jsem se o to začala zajímat více. Myslím si, že kdyby každý člověk věděl, v čem ta jeho největší síla spočívá, bylo by dobře nejen jemu, ale i lidem kolem něj.

Děkuji Baru.

Terka tománková

A tvá investice?

Balíček je mou individuální VIP službou a samotné načtení vyžaduje mou hlubokou koncentraci a napojení na mé vyšší Já.

Stejně tak hodnota získaných informací se mi těžko převádí na koruny.

Nicméně energii je potřeba udržovat vyváženou a svůj čas a osobní zapojení si cením na 5999,-.

Je to pro Tebe teď velká investice? Chápu. Přečti si tuto stránku až do konce ♡♡♡

Moc mě těší zájem o dary duše. Nyní mám plnou kapacitu na konzultace, ale je možné objednat si verzi bez konzultace – úplně dole na stránce.

Co obsahuje navíc ROZŠÍŘENÍ PRO PODNIKATELKY

Dary a původ duše v podnikání

Jak se Tvé dary a původ duše projevují v podnikání?

Co Ti jde snadno a na co si naopak dát pozor? Jaké jsou Tvé výzvy? Na co se v podnikání zaměřit, aby ses v něm cítila spokojená, ve flow, prostě aby bylo Tvoje?

Organizující princip duše

Jak je Tvá duše uzpůsobena organizovat si úkoly ve hmotě? Když tohle znáš, přestaneš se tlačit do věci, které Ti nejsou vlastní, a najdeš si svůj styl organizace času bez ohledu na to, co zrovna doporučují ostatní /a Tobě to třeba vůbec nefunguje/.

Konzultace

K základní konzultaci dostaneš ještě jednu v délce 1,5 hodiny, na které Ti vysvětlím, můžeš se mě na cokoliv zeptat, a můžeme se podívat i přímo na Tvé podnikání pohledem Tvých darů.

Konzultaci Ti nahraju a pak pošlu, aby ses k ní mohla kdykoliv vrátit.

Přehledné shrnutí

K základnímu popisu darů dostaneš ještě přehledné shrnutí vše informací, abys je měla vždy po ruce.

Shrnutí bude nejen praktické, ale i krásné /protože to je jeden z mých hlavních darů, spojovat krásu s funkčností :D/.

Co obsahuje navíc ROZŠÍŘENÍ BLOKY A LIMITY + ENERGETICKÉ ČIŠTĚNÍ

Karmické vzorce

Jaké bloky a limity z tohoto i minulého života Ti brání v Tvém záměru?

Jaké karmické vzorce se Ti opakují stále dokola a jak se z nich vymanit?

Energetické čištění

Všechny bloky, limity a vzorce společně vyčistíme na energetické úrovni. To Ti dá spoustu energie na to, změnit je i ve fyzické realitě a svém myšlení.

Pak ode mne ještě dostaneš čistící úkol, abys vše správně ukotvila ve hmotě. Ten obsahuje i otázky na zamyšlení přímo pro Tebe, které Ti pomohou zvědomit si, jak se bloky projevují ve Tvém životě a jak je můžeš změnit.

Konzultace

K základní konzultaci dostaneš ještě jednu v délce 1,5 h, kde se spolu na všechny karmické vzorce podíváme. Pomůžu Ti si uvědomit, jak se projevují ve Tvé životě, aby sis jich lehce všimla a mohla je změnit.

Konzultaci Ti nahraju a pak pošlu, aby ses k ní mohla kdykoliv vrátit.

Aktivace čištění bloků

Jako bonus ode mě dostaneš velmi silnou aktivaci, kterou si můžeš pustit kdykoliv, kdy se budeš cítit zaseklá a která ještě celkové čištění podpoří.

„Krásná a moc důležitá jsou upozornění na to, čeho se v životě vyvarovat, čeho si všímat, jak se projevujeme, když nemůžeme ventilovat svůj dar do světa.“

Už 14 dní si žiju se svými dary, tedy 14 dnů uplynulo od tvého výkladu. Své dary se nyní snažím vědomě vnímat ve svém každodenním životě. A sedí to úplně přesně! Už nějaký ten pátek pracuji sama na sobě a také se svými silnými stránkami, takže výklad pro mě nebyl úplným překvapení. Co je ale moc důležité – načtení darů pro mě bylo ujištěním a potvrzením. Bylo potvrzením, že si jen něco nevymýšlím, že se nejedná jen o mé představy. A také mě ujistilo, že se dokáži řídit hlasem své duše, která mě vede.

Moje dary, které jsi mi představila, se snažím už dlouhodobě uplatnit ve své práci. A je pro mě moc důležité vědět, že nejsem úplně mimo a neplýtvám zbytečně svou energií.

Co však pro mě byl úplně největší AHA moment, byla informace, že mám svoje dary využít hlavně sama pro sebe – při výkladu jsi řekla: „Dávej moudrost v první řadě sama sobě!“ Jak to zní jednoduše a automaticky, ale ono není. Uvědomila jsem si, že mám stále potřebu někomu se zavděčovat, darovat, vymýšlet, jak zachráním svět, co je mé poslání, ale nějak jsem zapomněla na sebe! Takže od teď už ne. Teď už si říkám: „Moudrost je mým největším darem, jak využiješ svou moudrost, abys prospěla sama sobě, jak se potěšíš?“ A najednou na ten svět koukám úplně jinak.

Další důležitou poznámkou byl tvůj vhled, že jsem v práci doposud jednala hlavně z pozice druhého daru. Teď už je mi jasné, proč mi to sice šlo, ale hodně jsem se u toho nadřela. Je to pro mě další pošťouchnutí zamýšlet se nad tím, jak využít druhý dar více jako „kanál“ pro svou nejsilnější stránku.

Krásná a moc důležitá jsou upozornění na to, čeho se v životě vyvarovat, čeho si všímat, jak se projevujeme, když nemůžeme ventilovat svůj dar do světa. Opět všechny své stinné stránky moc dobře znám a je pro mě úlevou vědět, že je to přirozený projev toho, že nejsem autentická, že ze sebe nedávám to nejcennější, a také je to návod, co a jak mohu změnit.

Baru, děkuji, bylo to obohacující a napínavé a dále se všemi informacemi pracuji!

Martina Nentvichová

„Cítím obrovskou vděčnost, že své dary znám, docvaklo mi díky nim tolik věcí, tolik souvislostí, že se to nedá jen tak jednoduše napsat.“

Dary duše kolem mě kroužily delší čas, když začala načítat Baru, neváhala jsem, protože Baru je prostě jedinečná ?.

Dary jsem si nechala načíst především proto, že jsem se potřebovala ujistit, že jdu správnou cestou. Sama jsem netušila jak moc zásadní pro mě načtení bude. Znát své dary duše, to je dar na celý život. Po načtení mi spadl kámen ze srdce, ujistila jsem se, že jdu správně, že jdu naproti svým darům. Ale tím to neskončilo.

Nehloubám nad dary každý den, ale prostě mě nestále provází. Nacházím v nich mnoho odpovědí. Vím také, jak je nesmírně bolavé, když své dary nechceme přijmout nebo si je odpíráme. Konečně jsem pochopila svoji vnitřní holčičku, po čem toužila a neměla to...přišlo veliké pochopení, soucit a sblížení.

Moc mě baví, jak se občas zastavím, a musím se v duchu smát (někdy i nahlas), protože mi dojde nějaká souvislost mého chování a mými dary. dary duše jsou pro mě takový maják, ukazují mi směr.

Cítím obrovskou vděčnost, že své dary znám, docvaklo mi díky nim tolik věcí, tolik souvislostí, že se to nedá jen tak jednoduše napsat. Ale hlavně, tohle je jen začátek. Své dary znám několik měsíců ale stále se ukazují nové věci, stále to dosedá…no, je to prostě dar na celý život ?. Děkuji Baru ?

„Pomohlo mi to postupně si uvědomit, že pokud se sladím s mými hlavními dary a budu s nimi v souladu, tak se mi prostě dějí zázraky, než když jdu proti nim.“

Když se mi přišla do cesty možnost nechat si od Baru načíst Dary duše, neváhala jsem ani chvilku a hned se přihlásila, protože Bářiny projekty, jsou pro mě velkou inspirací.

Při povídání o mých darech, jsem si postupně uvědomovala, že mě doprovází celý můj život, jen jsem nikdy nebrala, jako dar. Pomohlo mi to postupně si uvědomit, že pokud se sladím s mými hlavními dary a budu s nimi v souladu, tak se mi prostě dějí zázraky, než když jdu proti nim.

Dokážu to teď lépe pozorovat, kdy jsem nebo nejsem napojená. Jsem ráda, že jsem tuto možnost využila. a Báře moc děkuju, opět mě to posouvá dál v mém sebe-poznání. ?

Veronika Prausová

Co k načtení potřebuješ?

Potřebuji Tvé datum a místo narození, celé jméno a příjmení a jméno a příjmení při narození, abych Tě našla v Akáši (alias Vesmírném Googlu).

Jak to celé probíhá?

Vyplň objednávku. Po jejím uhrazení Ti pošlu e-mail s odkazem na rezervační systém, kde si vybereš konzultaci. Já mezitím vše načtu a shrnu do přehledného PDF. Konzultaci Ti nahraju a záznam pošlu spolu se shrnutím, hravými listy a bonusy.

Jdou načíst všechny duše?

Ne, někdy k záznamům nedostanu přístup. Pokud se to stane, obratem Ti vrátím peníze. Ale z mé zkušenosti se to téměř neděje.

Jak s tím souvisí astrologie, numerologie a tak?

Duše si vybírá datum, místo i čas narození, tak, aby to korespondovalo s tím, jaká je. Proto astrologické, numerologické a jiné rozbory sedí. Osobně studuji i genové klíče a vidím v nich velké paralely s dary duše. Velký rozdíl vidím v tom, že astrologie a podobné obory popisují až danou inkarnaci, kdežto dary duše (nebo v mém pojetí esence divokosti) popisují přímo danou duši.

Můžeš se splést?

Možné je vše, takže můžu :). Ale protože Akáša vždy odráží záměr a můj záměr je dostat co nejpřesnější čtení pro danou duši, dostaneš přesně ty informace, jaké zrovna potřebuješ. A jen tak mimochodem, ještě se mi to nestalo :).

Načítáš i muže?

Ačkoliv mnohem více pracuji se ženami a také tomu uzpůsobuji tón hlasu, mezi mé klienty patří i muži.

Můžu si objednat čtení pro někoho jiného?

Ano, můžu načíst Tvé děti, protože za ně máš zodpovědnost, popřípadě jiné členy rodiny, o které se staráš. Mohu načíst i Tvého partnera, pokud máte společnou domácnost (ne pokud pouze randíte), ovšem vždy je lepší mít jeho souhlas. Pokud máš k tomuto otázky, napiš mi na baru@mesicnistezka.cz.

Rozhodně nemohu načítat „jen tak“, dostala bych jen hromadu blbostí.

Jak vypadá samotné načtení?

Nejprve se naladím na sebe a pak na Akášu a požádám přístup ke konkrétní duši podle údajů zmíněných výše. Poté kladu seznam otázek a odpovědi si ověřuji kyvadlem. Často mi odpověď do hlavy „skočí“ už dřív, ale jistota je kulomet ;). Těžko se to popisuje a z venku to vypadá slovy mého muže „že si jen tak hraju s kyvadýlkem“. Informace, které načtu, jsou ovšem nesmírně cenné a myslím, že reference mluví za vše :).

Kde ses to naučila?

Nejprve jsem absolvovala trénink načítání darů u Alessandry Lanzafame a pak jsem vstoupila do kurzu Soul Realigment®, za kterým stojí Andrrea Hess. U Andrrei jsem absolvovala všechny tři úrovně (Soul Realigment® level 1-3), Soul Realigment® for business, Manifesting Blueprint a stále se u ní v načítání vzdělávám dál.

A kde se vzala esence divokosti?

Celou mou tvorbou se prolíná archetyp divoké ženy a doprovází mě již více než dekádu i v osobním životě. Divokost pro mne je nejvyšší stupeň autenticity. Žít svou divošku znamená být věrná sama sobě. A co je víc autentičtější než to, čím jsme na úrovni duše?

Bylo to jako stoupnout si před zrcadlo a wauu takhle hustá jsem? Vidět se úplně celá se všema schopnostma i nedokonalostma a přitom vědět, že přesně takhle se můžu přijmout, protože přesně takhle jsem úplně v pohodě.“

Dary duše mi ze začátku přišly hodně ezo. Šla jsem do toho hlavně proto, že Báru znám a věřím jí. Načítání ale příjemně překvapilo. Bylo to jako stoupnout si před zrcadlo a wauu takhle hustá jsem? Vidět se úplně celá se všema schopnostma i nedokonalostma a přitom vědět, že přesně takhle se můžu přijmout, protože přesně takhle jsem úplně v pohodě.

Překvapilo mě, jak přesný to bylo. Jak moc to sedělo. A vědomí, že nic není chyba v matrixu, ale jen nesprávně použitej dar, bylo hodně úlevný.

Dary duše mi asi pořád přijdou dost ezo. Jako game changer mám ale hodit za hlavu všechny předpotopní názory. Takže ve výsledku je jedno, jestli je to moc. Když je to pravdivý a pomáhá, tak je úplně jedno, jakou podobu to má. Díky Baru, bylo mi ctí.

Klára svobodová
www.spocklidem.cz

Načtení darů duše od Báry mi pomohlo k dalšímu pochopení a uvědomění sama sebe, přineslo spoustu AHA momentů a některé puzzle dosedly na svá místa v životní mozaice. „

Načtení darů duše od Báry mi pomohlo k dalšímu pochopeníuvědomění sama sebe, přineslo spoustu AHA momentů a některé puzzle dosedly na svá místa v životní mozaice. Bára mi vše vysvětlila a popsala, jak dary fungují a jak tyto informace dál využít v konkrétních situacích. Po konzultaci jsem dostala k dispozici záznam rozhovoru i soupis darů v PDF souboru.

Také jsem mohla pracovat s informacemi prostřednictvím hravých listů, které mě ještě více naladily na mé dary a pozvaly k hlubšímu propojení s nimi. S Bárou se nenudíte a konzultace je přirozená a uvolněná. 

NaĎA Hynková

„Opravdu to sedí… Děkuji, krásně to teď do sebe zapadlo.“

Milá Baru, Děkuji Ti za nacítění mých darů duše. Opravdu to sedí…svoboda,pravda,harmonie…to jsou opravdu má životní témata…

Být svobodná, být sama sebou..nedovedu to jinak, někdy i přes nepochopení jiných, nicméně vždy se mi to vyplatilo. Svobodu si užívám i díky tomu,že dělám na sebe, masíruji.. tvořím..a hledám i další možnosti jak obohatit svůj i život jiným. Vždy jsem měla tendenci dělat věci jinak, po svém, jednodušeji, než bylo předkládáno..hledala jsem i jinou cestu. Děkuji, krásně to teď do sebe zapadlo.

Je to pro Tebe velká investice?

Vždy doporučuji, aby spolu s načtením proběhla i konzultace a Ty jsi měla možnost se na vše doptat a já Ti mohla předat informace, které zrovna Ty potřebuješ. Nicméně chápu, že pro někoho je to velká investice /ačkoliv znát své dary duše je k nezaplacení 😉/.

Rozhodla jsem se proto, že nabídnu i „odlehčenou“ (lite) verzi tohoto balíčku bez osobní konzultace. Tomuto kroku jsem se dlouho bránila, protože při konzultaci přijdeme s klienty na spoustu dalších nových souvislostí, chodí mi další vhledy, jak mohou své dary uchopit a jak je zkombinovat. ALE pak jsem uvědomila, že mi záleží na tom, abychom své dary znali a hlavně žili a proto jsem se rozhodla je udělat dostupnější.

Tato lite verze funguje tak, že Ti do 5 pracovních dnů od objednání na email pošlu všechny materiály, které obsahuje plná verze, jen se nepotkáme osobně. Možnost objednání najdeš tady.

Záleží mi na tom, abychom své dary duše znali a hlavně žili a proto jsem se rozhodla je udělat dostupnější